Ekotasarım Danışmanlık Mümessilik İnşaat Müteahhitlik San. ve Tic. Ltd. Şti.

Şirketimiz 25 yıl süresince daha önceki şirketlerimizin tamamladığı önemli projelerde edindiği tecrübeleri yeni projelerinde tecrübeli mühendis ve tekniker kadrosu ile yenilenebilir enerji sistemlerini yoğun olarak kullanarak sürdürülebilir binalar tasarlanan amacındadır.

EKOTASARIM olarak hedefimiz yurtiçi ve yurtdışı mühendislik hizmetleri sektöründe kalitesi ve teknik üstünlüğü ile daima lider firma konumunda olmaktır.

Fakat bugün için ulaştığımız teknik ve kalite düzeyi hiçbir şekilde yeterli görülmeyerek dünyadaki gelişmiş lider ülkelerin kullandıkları teknolojiler yakından takip edilerek üstlendiğimiz yeni projelerde mutlaka kullanılmaktadır.

Tasarımını ve/veya teknik danışmanlığını üstlendiğimiz binaların, günümüzde ulaşılan en ileri teknolojiler doğrultusunda tasarlanması ve bu tasarımın hem ilk yatırım giderlerinin optimize edilerek hem de işletme giderlerinin olabilecek en düşük değerlerde olmasını sağlayacak doğrultuda gerçekleştirilmesi ana amacımızdır.

EKOTASARIM olarak birinci önceliğimiz küresel ısınmaya karşı ekolojik binaların tasarlanması, bu konuda teknolojik araştırma ve geliştirmelerin gerçekleştirilmesi sonucunda doğaya saygılı sürdürülebilir binalar tasarlayarak dünya geleceğine olumlu katkılarda bulunmaktır.

EKOTASARIM olarak şirketimizde istihdam ettiğimiz teknik ve idari personelin gelişen ihtiyaçlar ve yenilikler doğrultusunda teknik ve idari bazda bilgi ihtiyacının karşılanması ve bunun sonucunda hizmet kalitesinin yükseltilmesi için firma bünyesinde sürekli olarak mesleki eğitim seminerleri düzenlemektedir.

EKOTASARIM olarak misyonumuz daima daha kaliteli, daha güvenilir ve daha hızlı profesyonel hizmetler sunmaktır.

Gürkan GÖRGÜN
Makine Mühendisi (İTÜ) & MBA
Teknik  Müdür

VİZYONUMUZ

Şirketimiz mekanik tesisat sektöründe 25 yıllık tecrübeye sahip olan Gürkan Görgün tarafından 2014 yılında kurulmuş olup ana faaliyet alanını enerji etkin ve çevreye duyarlı binaların sürdürülebilir bir şekilde mekanik tesisat sistemlerinin tasarlanması, fizibilite etütlerinin yapılası, enerji simülasyonlarının hazırlanması, kritik yerlerin CFD analizlerinin yapılması ve tüm bu konularda danışmanlık, mesleki kontrollük hizmetlerinin verilmesi konuları oluşturmaktadır.

Şirketimiz 25 yıl süresince daha önceki şirketlerimizin tamamladığı önemli projelerde edindiği tecrübeleri yeni projelerinde tecrübeli mühendis ve tekniker kadrosu ile yenilenebilir enerji sistemlerini yoğun olarak kullanarak sürdürülebilir binalar tasarlaman amacındadır.

EKOTASARIM olarak hedefimiz yurtiçi ve yurtdışı mühendislik hizmetleri sektöründe kalitesi ve teknik üstünlüğü ile daima lider firma konumunda olmaktır.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Ekotasarım Danışmanlık Mümessilik İnşaat Müteahhitlik Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi olarak deneyimli ve uzman kadromuzla; müşterilerimize ihtiyaçları doğrultusunda sürekli teknik danışmanlık ve proje desteği vermek,

Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini analiz ederek onları memnun etmek,

Çalışanların motivasyonu ve sürekli gelişimini sağlamak,

İnsan ve çevreye saygılı, güvenilir ve kusursuz hizmetin sürekliliği sağlamak,

Hizmet kalitesinin arttırılmasını sağlayacak; Ulusal yasa ve yönetmeliklere uygun uluslararası standartlar doğrultusunda teknolojik gelişmeleri takip etmek ve uygulamak,

Kalite yönetim sistemini, EKOTASARIM çalışanlarının tam katılımıyla uygulayarak, kalite yönetim sisteminin sürekli iyileştirilmesini sağlamaktır.

TOP